Renkamės planšetinį kompiuterį namams

planšetinių kompiuteriųNėra abejonės, kad planšetinis kompiuteris namuose jau seniai neatrodo kažkas neįprasto, o su laiku tai tampa vis būtinesniu jūsų namų akcentu. Informacinės technologijos tampa vis svarbesne mūsų gyvenimo dalimi, todėl OPA asociacija, kuri paskelbė, jog 2016 metais net dešimt procentų viso pasaulio gyventojų turės po planšetę, visiškai neklydo. Šio tipo kompiuterių populiarumas kyla kaip ant mielių. Kadangi įprastai planšetinių kompiuterių kainų spektras labai platus, nepatyrusiems vartotojams gali būti sunku išsirinkti tinkamą įrenginį. Taigi, mes jums padėsime suprasti, kokiais kriterijais reikia vadovautis, kad išsirinktumėte būtent tai, ko jums reikia už jums priimtiną kainą.

Pagrindiniai poreikiai

Apsvarstykite, kam savo kompiuterį naudosite. Galbūt toks prietaisas namuose reikalingas tam, kad žiūrėtumėte vaizdo įrašus – naršytumėte Youtube, žiūrėtumėte filmus ar muzikinius video klipus. O galbūt planšetė namuose reikalinga tik knygų skaitymui? Tai du skirtingi atvejai, kuriems reikalingi du skirtingi sprendimai. Pavyzdžiui, kino mėgėjams reikalingas didesnis, apie 10-11 colių ekranas, jeigu norite patogiai stebėti kokybiškus filmus. Jeigu ketinate skaityti tik elektronines knygas, tuomet turėtų užtekti ir 6 colių ekrano. Jeigu jums nėra reikalingos kitos planšetinio kompiuterio funkcijos, išskyrus knygų skaitymo galimybę, tuomet iš viso siūlytume rinktis elektroninę skaityklę, o ne planšetinį kompiuterį. Kalbant apie tokius poreikius kaip kompiuterinių žaidimų žaidimas, reikėtų rinktis ne tik planšetinį kompiuterį su dideliu ekranu, tačiau taip pat ir gerais vaizdo plokštės parametrais ir didesne talpa. Daugelis dabar gaminamų kompiuterinių žaidimų reikalauja neblogos kompiuterio charakteristikos, tad jeigu pasirinksite pigų planšetinį kompiuterį, daugelis žaidimų gali neveikti arba striginėti.

Operacinės sistemos pasirinkimas

Jūsų planšetė gali turėti Android, iOS arba Windows operacinę sistemą. Kalbant apie planšečių rinką, Android yra pati populiariausia operacinė sistema, kadangi ji, daugelio vartotojų nuomone, suteikia daugiausiai galimybių, o programos ir žaidimai neretai yra leidžiami atsisiųsti nemokamai. To negalima pasakyti apie iOS – už daugelį programų reikia papildomai mokėti, tačiau vartotojai teigia, kad prie iOS kur kas lengviau priprasti žmonėms, kurie retai susidurdavo su prietaisais liečiamu ekranu.

Biudžeto nusistatymas

Be abejo, naujas planšetinis kompiuteris namuose yra atsakingas sprendimas. Jums reikia tokio įrenginio, kuris būtų ne tik graži interjero detalė, akcentuojanti jūsų toleranciją moderniosioms technologijoms, tačiau ir būtų naudingas prietaisas, palengvinsiantis jums gyvenimą ir suteiksiantis daug pramogų. Taigi, kainos ir kokybės santykio ieškoti reikia – apžiūrėkite pretendentų charakteristikas ir apgalvokite, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų poreikius. Jeigu yra trys panašūs kompiuteriai, o jus spaudžia biudžetas, tada rinkitės pagal kainą. Daugelis planšetinių kompiuterių ekspertų pasakys, kad neretai 500 eurų ir 400 eurų kainuojantys planšetiniai kompiuteriai gali labai mažai kuo skirtis. Tiesiog pakankamai dažnai stipriai permokame pirkdami garsaus gamintojo pavadinimą.

Tikimės, kad šie patarimai padės išsirinkti geriausią planšetinį kompiuterį savo namams. Elektronikos parduotuvėse dabar itin dažnai rengiamos akcijos, kadangi šio tipo kompiuteris tampa vis paklausesne preke. Taigi, išsirinkite jums tinkamiausią variantą, o tada ieškokite ir pačio geriausio pasiūlymo konkrečiam modeliui. Taip pat, nepamirškite pasidomėti ir garantijos sąlygomis prieš priimdami galutinį sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *