Praktiški patarimai įsirengiant namų prieškambarį

 

Gražus namų prieškambaris lyg namų vizitinė kortelė, todėl svarbu, kad jis atrodytų skoningai ir subtiliai. Įsirengdami šią patalpą mes dažnai renkamės detales negalvodami apie jų praktiškumą ir priežiūrą, ko po to neretai gailimės. Tačiau kaip išvengti tokių klaidų? Štai jums keli patarimai, kurie padės prieškambario erdvę įsirengti greičiau ir praktiškiau.

Sienos

Prieškambario sienoms dažniausiai pasirenkami šviesesni spalvų tonai, nes taip sudaromas didesnės patalpos įvaizdis. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai pirma patalpa, į kurią įžengiame grįžę namo. O kartu su mumis į ją patenka ir purvas, kuris gali nusėsti ant prieškambario sienų. Tad įsirengiant šią erdvę, vertėtų gerai pagalvoti, kokios sudėties dažus pasirinkti sienoms, kad ant jų patekęs purvas greitai ir nesudėtingai nusiplautų, o valymo darbai užtruktų kuo trumpiau.

Grindys

Prieškambaryje grindys nukenčia labiausiai, todėl verta gerai pagalvoti, kokia danga geriausia jūsų namams. Įsigijus medines grindis, reikia ypač kruopščios priežiūros. Jeigu nuo jų greitai nebus pašalintas purvas, šis gali įsigerti, o drėgmė paskatinti  netgi pelėsio atsiradimą. Dėl šios priežasties praktiškiau rinktis plyteles, kurios lengviau plaunamos ir ne taip greitai sugeria drėgmę kartu su purvu. Taip pat pravartu patiesti neperšlampamą kilimėlį, kurį esant poreikiui, galima išplauti.

Baldų aukštis

Norint palaikyti švarą prieškambaryje, jo tvarkymas užims nemažai laiko. Todėl pravartu pagalvoti, kaip šį darbą atlikti kuo lengviau ir paprasčiau. Tam, kad valymas būtų kuo lengvesnis, rekomenduojama baldus statyti šiek tiek aukščiau nuo grindų, kad valymo metu pavyktų pasiekti kiekvieną tarpelį. Taip pat verta pagalvoti apie dulkių siurblį robotą, kuriam taip pat reikia pakankamo baldų aukščio, kad galėtų siurbti bei plauti po baldais.

Prieškambario komplektas

Įsirengiant prieškambarį reikia įvairių baldų – veidrodžio, stalelio, pufo, spintos. Jų paieška ir tarpusavio derinimas užima nemažą laiko dalį, jei siekiame tobulo vaizdo. Tačiau yra išeitis, kuri gali padėti jums sutaupyti laiko ir papildomų lėšų.

Visus šiuos baldus sujungia prieškambario komplektai, kurie dažniausiai išlaiko vienodą stilių ir tarpusavyje puikiai dera. Tad toks pasirinkimas gali būti tinkamas, jei ieškote greitesnio, lengvesnio ar patogesnio varianto. Taip pat nepamirškite ir interneto platybių, kuriose galite rasti išskirtinių prieškambarių komplektų. Spauskite ant nuorodos https://www.baldaipl.lt/baldai/prieskambaris/prieskambario-komplektai ir jau dabar pasinerkite į paieškas.

Susikurti jums artimą prieškambario įvaizdį, kuris netrikdytų, būtų malonus akiai ir tuo pačiu puikiai reprezentuotų namus aplinkiniams yra išties labai svarbu. Tačiau įsirengiant šią patalpą, vertėtų pagalvoti ne tik apie patrauklias įvaizdžio detales, bet ir jų priežiūrą ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *