Dušo pirkimo vadovas

Dušo įrangaDušo įranga – ne tik daiktas, kuriuo naudojasi žmogus, tai tarsi mūsų draugas. Jinai mus kiekvieną dieną atgaivina, sušildo kūną bei sielą, taip pat raminančiai paglosto nugarą po kasdieninės sporto treniruotės ar sunkių darbų. Jeigu jūs ruošiatės atnaujinti savo dušo sistemą, yra keletas aspektų, kuriuos reikėtų žinoti.

Prieš pasirinkdami naują vonios kambario dušo įrangą, jums reikia apsvarstyti kelis faktorius, kurie padėtų nuspręsti kokio stiliaus ieškote dušo ir aš jūsų biudžetas tai gali leisti. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į savo vonios kambario dydį, pagalvokite, kokią dušo armatūrą žadate pasirinkti.

Dušo įrangos tipai

Prieš pirkdami dušą, nuspręskite ko jūs norite ir ko jums reikia. Pats geriausias sprendimas – pasikonsultuoti su draugais, kurie turi dušą, arba paprašyti profesionalų pagalbos, kurie visada pasirengę padėti.

Dušo kabina su padėklu ar be jo?

Daugelis žmonių renkasi dušo kabiną su padėklu, kadangi tai paprasčiausias variantas, ypač žmonėms, gyvenantiems senos statybos namuose, kur nutekėjimo sistema nėra labai gerai išvystyta.  Dušo padėklas reikalauja daugiau priežiūros.

Vis dėlto, jeigu norite estetiško vaizdo, grožio – rinkitės dušo kabiną be padėklo, tačiau prieš tai pasirūpinkite visais aspektais, kurie suteiktų galimybę turėti dušą be padėklo.

Dušui padarytas plotas ar dušo kabina?

Jeigu turite mažą vonios patalpą, viena iš geriausių idėjų – įrengti dušo plotą, o ne standartinę dušo kabiną. Tai dušas be jokių sienelių, užuolaidų ar durų, todėl žmogus vonios kambaryje sutaupo vietos. Vis dėlto, rinkdamiesi tokio tipo dušą, pasirūpinkite, kad sienos bei grindys būtų atsparios vandeniui. Jeigu nenorite aptaškyti daiktų, virš savo dušo ploto pasidarykite širmą ir ją nuleiskite prausimosi metu. Dušo kabina vizualiai sumažina erdvę, todėl nenorėdami to padaryti, rinkitės dušo plotą.

Jeigu vis dar svarstote, kas geriau: dušo kabina ar vonia, turėkite omenyje keletą aspektų:

  • įsigijus dušą, o ne vonią, sutaupysite vandens;
  • dušas užima mažiau vietos, todėl laisvą erdvę galėsite panaudokite funkcionaliai, pavyzdžiui, pastatysite spinteles ir į jas susidėsite visus reikalingus daiktus;
  • Į dušo kabiną yra žymiai lengviau įlipti nei į vonią, todėl jeigu jūsų šeimoje yra pagyvenusių žmonių – šis variantas vienas tinkamiausių;
  • Nusipirkę dušą, sutaupysite laiko, kadangi jame praleisite trumpiau nei vonioje.

Vonios kambario įrengimas yra labai atsakinga procedūra. Todėl, net ir renkantis tik dušo kabiną, skirkite tam pakankamai laiko bei dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *