CategoryBuitinė technika

Privalumai, kuriais pasižymi buitinės technikos remonto paslaugos

buitine techgnika

Kai jūsų skalbimo mašina, džiovyklė, indaplovė ar kaitlentė sugenda ir jums tenka spręsti klausimą, kaip tokią nepatogią padėtį jums vertėtų išspręsti, gali pagelbėti buitinės technikos remonto paslaugos. Yra daugybė privalumų, kuriais pasižymi šios paslaugos, todėl jei vis dar svarstote, kokį sprendimą jums būtų efektyviausia priimti, pateikiame jums keletą privalumų.

Vieno vizito metu gali būti sutaisyti keli buitinės technikos prietaisai

Sutikite, kartais nutinka taip, jog vienu metu mūsų namuose yra ne vienas buitinės technikos prietaisas, kuris neveikia tinkamai. Kartais susidūrę su tam tikros technikos gedimais mes tiesiog numojame į tai ranka ir prižadame sau, kad techninių gedimų pašalinimu pasirūpinsime netolimoje ateityje, kai turėsime tam daugiau laisvo laiko. Tačiau laikui bėgant ir toliau aktyviai naudojant kitus buitinės technikos prietaisus, galime susidurti ir su pastarųjų gedimais. Tuomet situacija tampa dar labiau komplikuota ir delsti nebeturime jokios galimybės. Būtent tuomet susiduriama su vienu iš buitinės technikos remonto paslaugų privalumų – į jūsų namus atvykęs profesionalus meistras gali sutvarkyti ne vieną, o kelis sugedusius buitinės technikos prietaisus.

Buitinės technikos remontas sutaupo labai daug laiko

Kaip jau supratote, jei turite ne vieną sugedusį buitinės technikos prietaisą, atvykęs meistras galės operatyviai juos sutaisyti, tokiu būdu sutaupant jums labai daug jūsų brangaus laiko. Tačiau tai nėra vienintelis veiksnys, kuris prisideda prie mažesnių laiko sąnaudų. Jei jūs pasirinksite tokių paslaugų teikėjus, jums nebereikės gaišti savo laiko keliaujant po buitinės technikos prekių parduotuves, ieškant naujos buitinės technikos.

Remonto paslaugos padeda sutaupyti daugiau lėšų

Skirtingai nei buitinės technikos pirkimo atveju, pasirinkus buitinės technikos remonto paslaugas, jums nebereikės susidurti su didžiulėmis papildomomis piniginėmis išlaidomis. Būtent dėl šios priežasties jau ne vienerius metus žmonės, kurie susiduria su savo kasdien naudojamos buitinės technikos gedimais, nevengia kreiptis į remonto paslaugų teikėjus. Pakanka vien pažvelgti į dabartines naujos buitinės technikos įrangos kainas, kad būtų galima suprasti, kiek daug galite sutaupyti tuomet, kai pasirenkamos remonto paslaugos. Be to, kai kuriais atvejais gedimai gali būti labai nedideli ir lengvai bei greitai išsprendžiami, patiriant visiškai minimalias išlaidas.

Taigi, atsižvelgus į pastaruosius privalumus tampa aišku, kodėl susidūrus su buitinės technikos gedimais verta kreiptis į remonto paslaugų teikėjus. Todėl dabar belieka pasirinkti šias paslaugas siūlančią įmonę ir susitarti dėl vizito.

Daugiau: www.vilniausmeistrai.eu

Indaplovės ir jų tipai

indaploves

Jei mūsų seneliams ir proseneliams atrodė normalu kone pusdienį pragulėti lovoje ar prasitrinti prie krosnies, šiandieniniam žmogui tai būtų tikra prabanga. Vis didėjantis gyvenimo tempas priverčia branginti kiekvieną laisvą akimirką ir ieškoti visų įmanomų sprendimų, galinčių padėti kasdienėje buityje. Vienas smarkiai populiarėjančių ir itin naudingų buitinės technikos prietaisų, kuriuos be galo vertina žmonės, mėgstantys sukiotis virtuvėje – indaplovės. Jos paprastai būna dviejų tipų. Kokie jie?

Laisvai statomos indaplovės

Laisvai statomos indaplovės geriausiai tinka tiems, kurie jau įsirengė savo virtuvę, nes kitų tipų šių prietaisų įrengimas kainuotų labai brangiai ir reikalautų daug jėgų. Jos taip pat puikiai pasitarnauja nuomai perkamuose būstuose arba namuose, kuriuose dažnai atliekamas remontas, keičiamos interjero detalės. Laisvai pastatomas indaploves galima pastatyti bet kurioje virtuvės dalyje, todėl jų išmatavimų neturite derinti pagal kitų baldų dydį – svarbiausia atrasti laisvos vietos tinkamai įrangai. Pagrindinis ir didžiausias jų pliusas – kaina. Paprastai pastatomos indaplovės yra pigesnės už kitų tipų įrenginius, jas nesunku perstatyti iš vienos vietos į kitą, kad įmontuotumėte tokią indaplovę, nereikia keisti ar perstatyti virtuvės baldų. Be to, jos gali būti labai nedidelės, kompaktiškos, tad puikiai tinka mažesnėse erdvėse.

Į virtuvę integruotos indaplovės

Šio tipo indaploves galima paslėpti arba pastatyti vienoje specialiai sumontuotoje virtuvės spintelėje. Tai reiškia, kad tiek pati indaplovė, tiek valdymo mygtukai yra visiškai paslėpti, todėl įrenginys nesiskiria nuo kitų virtuvės baldų ir puikiai įsilieja į bendrą foną. Kuo naudingas šis indaplovių tipas? Jį itin vertina dideli estetikos mylėtojai, kuriems svarbu, kad viskas namuose atrodytų nepriekaištingai. Kadangi paprastai buitinė technika turi savo atskirą stilistiką ir ne visuomet yra pritaikoma prie tam tikrų interjero krypčių, tokių kaip klasikinės, Provanso ir pan., ją labai sunku priderinti neiškrentant iš konteksto. Galimybė indaploves integruoti į baldus padeda išlaikyti vientisą stilių, dažniausiai šio tipo indaplovės turi daugiau funkcijų, yra talpesnės.

 

Virtuvinis peilis: nuo pirkimo iki priežiūros

Peiliai Jeigu mėgstate suktis virtuvėje, tokiu atveju privalote įsigyti priemones, kurios gali padėti gaminimui suteikti kur kas daugiau žavesio. Juolab, juk be specialių priemonių gaminimas nebus toks paprastas ir nebus toks atnešantis puikų rezultatą. Svarbiausia – tinkamos priemonės, kadangi vien tik jų turėjimas negarantuoja, kad viskas seksis taip, kaip labiausiai norite.

Štai virtuviniai peiliai yra labai įvairūs ir visiškai natūralu, kad norint susirasti pačius geriausius teks skirti šiek tiek laiko. Jeigu pradėsite ieškoti internete, pamatysite, kad egzistuoja labai platus pasirinkimas. O  kiekvienas asmuo turi skirtingus kriterijus, kurie padeda susirasti tinkamiausią. Svarbiausi atsiminti vieną taisyklę, kad jau geriau skirti vieną kiek didesnę investiciją, kuri garantuoja, jog peilis Jums tarnaus ilgai bei sėkmingai nei kelias mažas ir nuolatos keistis seną peilį nauju, nes jis greitai nustoja tarnauti. Antruoju variantu gana greita permokėsite, o visiškai suprantama, kad to nori retas.

Virtuvinio peilio paieškos

Peiliai dažniausiai perkami internetu, kadangi tai labai patogus ir paprastas būdas susirasti tai, ko Jums reikia. Šiuo metu internete pasirinkimas labai platus. Juolab, galima labai greitai ir paprastai palyginti daug kriterijų, kurie kiekvienam žmogui padeda susirasti tai, kas tinka labiausiai.

Peiliai skiriasi savo charakteristikomis. Norėdami rasti geriausią turite įvertinti bent kelis kriterijus. Kol vieni labai atidžiai renkasi stalo peilius, kadangi žino, jog tai yra ilgalaikė investicija, kuri garantuoja, jog pavyks rasti tai, ko ieškote, tuo tarpu kiti dažniausiai perka bet ką visiškai nesusipažinę su charakteristikomis. Pirmasis variantas yra kur kas geresnis, kadangi jis gali garantuoti, kad investuotas laikas jums greitai atsipirks. Paprasčiausiai rasite tai, kas garantuoja, jog peilis visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

 • Pirmiausia naudinga nuspręsti, kiek peilių reikia. Pirkti komplektą visada pigiau.
 • Taip pat nusistatykite pinigų sumą.
 • Iš kokios medžiagos, kokio kietumo ir kokio atšipimo laipsnio peiliai jums reikalingi.
 • Galbūt svarbus ir stilius, kuris padeda rasti tinkamiausius peilius.
 • Jeigu jums reikalingas virtuvinis peilis – tokį ir pirkite. Kiekvienas peilis turi jam skirtą funkciją.

Perkant internetu nesunkiai rasite tai, kas garantuoja, jog peiliai visapusiškai patenkins Jūsų poreikius. Natūralu, kad kai pasirinkimas toks platus – paieškos gali kiek užtrukti. Tačiau kai rezultatas – geras peilis tai ir verta tuo pasinaudoti.

Virtuvinio peilio priežiūra

Tinkamas ir geras peilis tarnaus Jums kur kas ilgiau nei kad pats paprasčiausias pirktas turgelyje. Tačiau jeigu norite, kad tarnavimo laiko tarpas būtų dar ilgesnis, tokiu atveju siūlome skirti šiek tiek laiko priežiūrai. Tuomet peilis jums tarnaus ilgai. Daugelis galvoja, kad peilio priežiūra yra susijusi tiek su galandimu. Tačiau verta nepamiršti dar kelių paprastų taisyklių, kurios garantuoja, jog džiaugsitės gavę puikų rezultatą.

 1. Svarbiausia kiekvieną kartą panaudojus peilį jį nuvalyti. Dažniausiai nereikalingas net plovimas, kadangi labai puikiai užtenka jį paprasčiausiai nuvalyti sausa šluoste, kad būtų galima išsaugoti kuo ilgesnį laiką švariu.
 2. Taip pat siūlome nepamiršti, kad peiliai turi būti reguliariai galandami. Tai garantuoja, kad jie kuo ilgiau jums tarnaus.
 3. Žinoma, naudinga su peiliais nepjauti tokių paviršių, kurie jiems nėra skirti. Jeigu peilis yra gana plonas ir netvirtas – tokiu atveju pjaustykite tik tokius produktus, kurie atitinka jo poreikius.

Peiliai labai įvairūs ir kiekvienas ieškantis susiras tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia tikslingai vykdyti paieškas. Tuomet ir rezultatas pranoks jūsų poreikius. Kadangi pasirinkimas yra toks paltus, kiekvienas kuris ieško, randa tai, ko jam reikia. Tuomet ir gaminimas bus kur kas malonesnis.

 

Koks dulkių siurblys tinkamiausias Jūsų namams?

dulkiu siurblysDulkių siurblio pasirinkimas gali tapti tikra agonija. Juk šiai buitiniai technikai nėra, o jų gamintojai nemiega. Kasmet į prekybą išleidžiami nauji ir dar naujesni modeliai, su įspūdingomis funkcijomis. Tad koks aparatas geriausias Jūsų namams.

Plaunami – idealiai švarai

Plaunantis dulkiu siurbkys yra vienas mėgstamiausių jaunų šeimų pasirinkimų. Atsakymas dėl šio sprendimo paprastas – net ir auginant augintinį ar šeimoje atsiradus dar vienam nariui plaunamas dulkiu siurbkys padeda palaikyti idealią švarą. Žinoma jų yra ne vienas modelis. Profesionalesni, bet ir brangesni dulkiu siurbliai su vandens filtru. Pirmiausiai todėl, kad itin paprasta pakeisti filtro vandenį. Taip pat, toks dulkiu siurbkys plauna garais, todėl gali dezinfekuoti paviršius, jis veikia labai tyliai. Tad nėra paros laiko netinkamo tvarkymui.

Maišeliniai – praktiška ir patogu

Kaip taisyklė plaunami dulkiu siurbliai yra dideli. Tai milžiniški agregatai, užimantys solidžią spintos arba kambariuko dalį. Tuo tarpu, maišelinis dulkiu siurbkys – mažesnis. Dažnai kaip viena iš jo dalių yra rankiniai dulkiu siurbliai. Tad patogu ne tik namuose grindis ar baldus, bet ir automobilį išsiurbti. Minusas – reikia keisti dulkių maišelius. Kuo jie mažesni, tuo greičiau prisirenka dulkių.

Robotai – energingiems namų savininkams

Šiemet nominacijoms gauti buvo siūlomi robotai dulkiu siurbliai miele. Naujausios technologijos taip toli pažengė, kad namai gali tvarkytis patys. Robotas pagal erdvės nuotraukas pats gali pastebėti nešvarą ir pasikrovęs ją išvalyti, be šeimininko paliepimo. Populiariausias yra robotas dulkių siurblys karcher. Ši kompanija neleidžia snausti konkurentams. Jų gaminti robotukai labai lengvi, dirba tyliai, juos valdyti galima internetu, net ir nebūnant namie. Naujausi robotukai leidžia išmaniesiems namams taupyti energiją, informuoja namų savininką apie nekviestus svečius.

Cikloniniai – pinigo taupymui

Vis dėlto, robotukai nėra labai didelės siurbimo galios. Efektyvesni – cikloniniai siurbliai. Jiems ir maišelių nereikia keisti. Neretai galima rasti, kad yra cikloninis dulkiu siurblys sluota. Tai paprasčiausias ir greičiausias būdas švariems namams. Tačiau cikloniniai siurbliai yra brangesni. Tad reikia įvertinti savo galimybes ir poreikius. Jų galima įsigyti internete, taip pat dulkiu siurbliai senukai, dulkiu siurbliai topo centras.

Kodėl nepasiteisino 3D televizoriai?

3D televizoriaiNuo 2017 metų LG, Samsung ir Panasonic nebegamins naujų 3D televizorių. Tai oficiali jų pozicija, ne kokie gandai ar regionų pardavimų vadybininkų paistalai. Kodėl? Juk prieš keletą metų 3D technologija buvo „ant bangos“?

Deja, bet televizoriai evoliucionavo kiek kitu keliu. 3D technologija sustojo ir užstrigo, o kitos technologijos dar turi kur tobulėti.

Panagrinėkime kelias svarbiausias priežastis, kodėl 3D televizoriai nepasiteisino ir greitai jų iš viso nebeliks rinkoje ir per keletą metų ir mūsų namuose.

 1. Rinkodaros triukas nepavyko. Kaip ir kelios kitos televizorių technologijos, taip ir 3D, yra naudojamos daugiau rinkodaros tikslais, o ne iš reikalo. Pripažinkime, 3D nėra būtina funkcija, be kurios televizorius būtų niekam tikęs. Rinkodaros specialistai ir reklamos kūrėjai nepakankamai gerai išreklamavo šią funkciją, todėl 3D neatkreipė vartotojų dėmesio.
 2. Didelė kaina. Už 3D televizorius gamintojai prašė daugiau, nei už tokius pačius modelius be 3D. Kodėl turėtum mokėti keliais šimtais eurų daugiau už funkciją, kuria pasinaudoti gali kartą per savaitę? Gal geriau susimokėti daugiau už 4K raišką ir mėgautis ja kas dieną?
 3. Turinio trūkumas. 3D technologija buvo skirta tik tam tikram turiniui – filmams. Skaitmeninės TV nepažiūrėsi, o tie keli palydovinės TV kanalai, transliavę 3D vaizdą buvo išimtis, ne taisyklė. Kam reikalinga ši funkcija, jei nėra ko žiūrėti? O jei ir yra tai tik anglų kalba…
 4. Akiniai – nepatogūs. Pasėdėjus kino teatre su 3D akiniais sukasi galva, kyla kitų nemalonių pojūčių. Bet tai kino teatras. Jame 3D technologija yra populiari ir labai reikalinga. Tik ne namuose. Tie raudonai mėlyni akiniai labai nepatogūs žiūrint televizorių. Jei ieškosite pigesnių, vaizdas pradės „šokinėti“ nuo 3D į 2D pasižiūrėjus tam tikru kampu. Labai didelis klausimas, ar tas „prielipas“ patiko daugeliui žiūrovų. Priešingai nei VR akiniai, kurie sukuria visai kitus pojūčius.
 5. Paklausite, kokie konkurentai 3D technologijai? Juos jau paminėjome. Tai 4K raiška ir VR akiniai. 4K raiška ir HDR formatas nukonkuravo 3D. Kai kurios kabelinės TV stotys rodo fullHD raiška, o tai reiškia, kad 4K raiškos televizoriai sukuria įspūdingą pojūtį. Akiniai yra atskira istorija, nes jiems televizorius iš viso nereikalingas. Vietoj 3D objekto, žiūrovai gali matyti ne tik 170 laipsnių vaizdą (normalus regos laukas), bet visus 360 laipsnių vaizdą. Tai užgniaužia kvapą. Be to namie iš viso televizoriaus nebereikia… Tiktai konkurencingos technologijos, kurios dar turi vietos, kur tobulėti.

3D televizoriai – prasta investicija. Kalbama, kad kita tokia funkcija yra lenktieji ekranai, kurie neišnaudojo unikalios galimybės tapti populiariais. Mūsų namuose turi būti tik naujausios ir perspektyvios technologijos, o ne atgyvenos…

 

Mobilūs oro kondicionieriai

oro kondicionieriaiOro kondicionieriai paprastai reikalauja profesionalų dėmesio ir įsikišimo.  Priežastis – oro ventiliacijos sumontavimas. Reikia gręžti didelę skylę sienoje, iš išorės kabinti patį ventiliavimo mechanizmą, pasirūpinti kondensato išvedimu. Bute 9 aukšte tai gali būti ir labai rimtas iššūkis. Nesant galimybėms pasistatyti normalaus kondicionieriaus, gelbsti mobilieji oro kondicionieriai.

Tai nedidelės spintelės formos kondicionierius, kuris stovi tiesiog kambaryje. Jis gali šildyti ir šaldyti orą, vėdinti patalpą. Jis ant ratukų, todėl nesunkiai pervežamas iš vienos patalpos į kitą.

Mobilūs oro kondicionieriai yra skirtingų galingumų, todėl prieš juos įsigyjant reiktų į tai atsižvelgti.

Viena iš didžiausių mobiliųjų oro kondicionierių problemų – karšto oro atsikratymas. Kaip tai padaryti, jei pats kondicionierius stovi viduje, o lauke 30 laipsnių karščio? Kiekvienas mobilus oro kondicionierius turi savo žarną, kuri yra skirta karštam orui pašalinti iš patalpos. Tam reikalinga speciali anga sienoje. Taip pat šią žarną galima iškišti ir pro langą. Bet tada karštas oras per atvirą langą pliūptels į visų ir kondicionierius vėsins lauko orą… Tai neefektyvu ir nelogiška. Tam yra sprendimas – speciali lango tarpinė mobiliesiems kondicionieriams. Ji kainuoja 18 eurų, todėl perkant kelis šimtus kainuojantį mobilųjį kondicionierių, ši suma neatrodys didelė.

Tai savotiška palapinė, kuri yra tvirtinama ant praviro lango. Ji užkiša visas praviro lango skyles ir neįleidžia karšto ar šalto oro iš išorės. Specialus užtrauktukas leidžia nesunkiai įkišti mobiliojo kondicionieriaus žarną ir ją pritvirtinti. Tokiu būdu iš išorės karštas ar šaltas oras į vidų nepatenka, o žarna nereikalingas oras puikiai išeina lauk.

Šis sprendimas supaprastina mobiliojo kondicionieriaus naudojimą. Lieka kita problema – ribotas kondicionuojamos patalpos plotas. Viskas priklauso nuo vidinės oro cirkuliacijos. Jei įmanoma atidaryti duris ir sukelti labai nedidelį skersvėjį, vienoje patalpoje atšaldytas oras pereina į kitas ir taip atvėsina visus namus. Bet to reikia gana retai. Mobilieji oro kondicionieriai Lietuvoje yra gana populiarūs ir naudojami dažniausiai miegamajame. Kiti kambariai nėra vėsinami. Todėl šis sprendimas itin tinkamas mūsų šalyje. Juk karštą orą turime vos 2-3 savaites per metus, kai net ir naktį temperatūra yra didesnė nei 20-25 laipsniai. Tomis dienomis mobilieji oro kondicionieriai – tikras išsigelbėjimas.

 

Šaldytuvai – vieni svarbiausių buitinių virtuvės prietaisų

Mūsų laikais nė vienų namų neįsivaizduojame be šaldytuvo, o kai kuriuose tokių prietaisų stovi ir ne vienas. Nesuklysime pasakę, kad tai vienas svarbiausių ir ypač reikalingų virtuvės prietaisų. Juk žmogui nuo senų laikų buvo svarbu kuo ilgiau išlaikyti maisto produktus. Senais laikais žmonės tam panaudodavo sniegą ir ledą arba jų mišinį su druska. Laikui bėgant, jie sugalvojo įvairių būdų, kaip išgauti šaltį, pavyzdžiui, iš anglies dioksido buvo gaminamas sausas ledas ir pan. O štai pirmieji šaldytuvai buvo išrasti XIX a. pirmoje pusėje. Nedideliu metų skirtumu tokios šaldymo mašinos buvo panaudotos Anglijoje ir Prancūzijoje. Plačiajai visuomenei šaldytuvas pirmą kartą buvo pristatytas 1887 m. Paryžiuje vykusioje Pasaulinėje pramonės gaminių parodoje. Šiame griozdiškame ir neekonomiškame įrenginyje produktai išsilaikydavo apie 2-3 dienas. Šaldymui buvo panaudotas specialus aušinimo skystis – freonas, kuris, gaminant šaldytuvus, reikalingas dar ir mūsų laikais.

Freonas gali būti įvairių rūšių, per daugybę metų keitėsi jo panaudojimo šaldytuvuose technologijos, dabar kai kurios freono rūšys apskritai uždraustos. Mūsų dienomis šaldytuvuose naudojamos tik tos rūšys, kurios yra nepavojingos aplinkai, vis dėlto žmogui jos gali pakenkti. Tad jeigu pastebėjote, kad teka jūsų šaldytuvo freonas, jokiu būdu šio gedimo netaisykite patys, o kreipkitės į kvalifikuotą šios srities specialistą.

Šaldytuvai yra gaminami su skirtingomis šaldymo sistemomis – statine arba dinamine. Jeigu jūsų šaldytuvas pagamintas seniau ir nėra labai brangus, tada greičiausiai jame panaudota statinė šaldymo sistema. Ji yra šiek tiek primityvesnė, lyginant su dinamine, kuria paprastai pasižymi naujausi ir brangūs šaldytuvai. Abiejų rūšių šaldytuvuose šaldymui yra naudojamas kompresorius. Statinės sistemos šaldytuve kompresorius, užpildytas tam tikros rūšies freonu, veikia nuolat ir tiekia šaltą orą. Tokiuose šaldytuvuose drėgmė kondensuojasi ir netgi virsta šerkšnu. Tad šie šaldytuvai turi būti periodiškai išjungiami ir atitirpinami. Dinaminiuose šaldytuvuose kondensatorius veikia ne visą laiką, nes dėl modernesnės sistemos jo veikimo laikas yra tinkamai sureguliuotas, o šaltam orui cirkuliuoti naudojamas ventiliatorius, kuris šaldytuve ir išlaiko reikiamą temperatūrą. Tokios šaldymo sistemos vadinamos bešerkšnėmis (No Frost), šių šaldytuvų atitirpinti nebūtina. Taip pat gali būti gaminami šaldytuvai su mišria šaldymo sistema, tai yra šaldiklyje naudojama bešerkšnė sistema, o pačioje šaldytuvo kameroje įtaisyta statinė sistema su savaiminiu atitirpinimu.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis naują miegamojo lovą?

lovosMiegas yra gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui, o kokybiškas miegas  – neatsiejama geros savijautos dalis, kuriai daugiausiai įtakos turi lova. Žinoma, idealiausias variantas, užtikrinantis pilnavertį poilsį nakties metu, yra stacionari lova su kokybišku čiužiniu.

Lovos dydis

Lovos dydis – vienas svarbiausių kriterijų, kuris greičiausiai nulems jūsų pasirinkimą. Jei miegamasis erdvus, platesnė lova visada patogesnis pasirinkimas, tačiau jei kambario gabaritai gana kuklūs, vertėtų rinktis tokią lovą, kad ją pastačius, dar liktų vietos laisvai judėti ir savo vietą atrastų tokie baldai kaip komoda ar televizoriaus staliukas, nes „tarp sienų“ įsprausta lova ne tik vizualiai suspaudžia erdvę, bet ir tampa nepatogia kliūtimi, kai lovą reikia pakloti arba naktį nukeliauti iki vonios.

Čiužinių užpildai

Čiužinio užpildų medžiagos – labai svarbi čiužinių sudedamoji dalis, kuri turi įtakos jūsų patogumui, miego kokybei ir pilnavertiškam poilsiui. Būtent nuo čiužinio užpildo medžiagos priklauso ir čiužinio kietumas ar minkštumas. Šiuo metu čiužinių užpildų yra labai daug ir kiekvienas jų turi savo privalumų:

 • Kokoso plaušo čiužiniai. Kokoso plaušas, gaunamas iš kokoso palmių riešuto apsauginio sluoksnio – visiškai natūrali, ekologiška, nesukelianti alergijos ir nedirginanti medžiaga. Išties geriausias pasirinkimas vertinantiems ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą kokybę. Kokoso plaušas čiužinio užpildai pasižymi itin geromis oro pralaidumo savybėmis, o  kokoso plaušo storis suteikia galimybę rinktis norimo kietumo čiužinio paviršių
 • Latekso čiužiniai. Lateksas – tai vientisa, higieniška, antibakterinė, nekelianti jokio nemalonaus girgždesio, atviros mikrostruktūros medžiaga. Puikus pasirinkimas vertinantiems patogumą ir minkštumą.
 • Elastinio profiliuoto porolono čiužiniai. Čiužinio užpildas, pagamintas iš elastinio poliuretano putos, pasižymi itin aukštu elastingumo lygiu bei ilgaamžiškumu. Specialus medžiagos paviršius palaiko optimalų drėgmės bei šilumos santykį, todėl čiužinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno temperatūros ir suteikia maksimalų komfortą.
 • Viskozės čiužiniai. Tai naujos kartos inovatyvi vidurinio kietumo medžiaga, ekologiškas ir higieniškas

Lovos – tai ilgametis pirkinys, investicija į kokybišką poilsį ir miegą, todėl, renkantis naują lovą bei čiužinį, nevertėtų taupyti savo pilnaverčio poilsio sąskaita, o tikėtis, kad pigi lova bus ir kokybiška, šiek tiek naivu.

 

 

LED televizoriai – modernumas jūsų namuose

led televizoriaiVienu metu sumažėjęs TV populiarumas šiuo metu gana intensyviai vėl pradėjo augti. Jeigu bent kelerius metus atgal daugelis teigė, kad namuose nebeturi TV, tai šiuo metu vėl pasidarė populiaru pastaruosius pirkti. LED televizoriai – populiarus variantas, kadangi pastarieji šiuo metu pristatomi kaip pats moderniausias būdas matyti norimą vaizdą. 3D, aukštos klasės spalvos bei kiti veiksniai jau nebėra tai, kas lemtų pirkimą. LED televizoriai laimi dėl papildomų apšvietimo aspektų, kurie užtikrina, kad jūsų akys jausis kur kas maloniau ir patirs mažesnį apkrovos svorį.

LED televizoriai dažniausiai perkami internetu. Kodėl? Tai lemia akivaizdūs pliusai:

 1. Internete dažniausiai siūloma produkcija yra kur kas mažesnėmis kainomis.
 2. Galima pasirinkti iš kur kas daugiau variantų.
 3. Teikiamos akcijos ir nuolaidos, kurias pastebėti internete yra kur kas paprasčiau.
 4. Nereikia niekur eiti iš namų. Patogiai būdamas namuose galite nesunkiai gauti tai, ko jums reikia.

Daugelis prekybos vietų siūlo pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis pačiomis mažiausiomis kainomis. Visgi, platus LED TV firmų pasirinkimas kartais gali kiek apsunkinti paieškas. Juk visada norisi atrasti patį tobuliausią variantą. Tai padaryti pavyks tik tokiu atveju, jeigu tiksliai žinosite savo kriterijus ir gebėsite užtektinai laiko skirti paieškoms.

Kaip greičiau atrasti Jums tinkamiausią TV?

 1. Pirmiausia Jums reikia įvertinti, kokio dydžio TV reikalingas, atsižvelgiant į tai, nuo kokio nuotolio žiūrėsite ir kiek vietos jam laikyti turite – pasirinkite patį tinkamiausią variantą.
 2. Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite išleisti prietaisui.
 3. Vieni LED televizoriai yra statomi ant spintelės, kai kiti tuo tarpu yra pakabinami ant sienų. Vėlgi, viskas remiasi į jūsų poreikius ir tai, kokį interjerą norite susikurti namuose.

Akivaizdu, kad LED televizoriai yra pats geriausias pasirinkimas, kokį tik šiuo metu galime įvertinti.

Renkamės planšetinį kompiuterį namams

planšetinių kompiuteriųNėra abejonės, kad planšetinis kompiuteris namuose jau seniai neatrodo kažkas neįprasto, o su laiku tai tampa vis būtinesniu jūsų namų akcentu. Informacinės technologijos tampa vis svarbesne mūsų gyvenimo dalimi, todėl OPA asociacija, kuri paskelbė, jog 2016 metais net dešimt procentų viso pasaulio gyventojų turės po planšetę, visiškai neklydo. Šio tipo kompiuterių populiarumas kyla kaip ant mielių. Kadangi įprastai planšetinių kompiuterių kainų spektras labai platus, nepatyrusiems vartotojams gali būti sunku išsirinkti tinkamą įrenginį. Taigi, mes jums padėsime suprasti, kokiais kriterijais reikia vadovautis, kad išsirinktumėte būtent tai, ko jums reikia už jums priimtiną kainą.

Pagrindiniai poreikiai

Apsvarstykite, kam savo kompiuterį naudosite. Galbūt toks prietaisas namuose reikalingas tam, kad žiūrėtumėte vaizdo įrašus – naršytumėte Youtube, žiūrėtumėte filmus ar muzikinius video klipus. O galbūt planšetė namuose reikalinga tik knygų skaitymui? Tai du skirtingi atvejai, kuriems reikalingi du skirtingi sprendimai. Pavyzdžiui, kino mėgėjams reikalingas didesnis, apie 10-11 colių ekranas, jeigu norite patogiai stebėti kokybiškus filmus. Jeigu ketinate skaityti tik elektronines knygas, tuomet turėtų užtekti ir 6 colių ekrano. Jeigu jums nėra reikalingos kitos planšetinio kompiuterio funkcijos, išskyrus knygų skaitymo galimybę, tuomet iš viso siūlytume rinktis elektroninę skaityklę, o ne planšetinį kompiuterį. Kalbant apie tokius poreikius kaip kompiuterinių žaidimų žaidimas, reikėtų rinktis ne tik planšetinį kompiuterį su dideliu ekranu, tačiau taip pat ir gerais vaizdo plokštės parametrais ir didesne talpa. Daugelis dabar gaminamų kompiuterinių žaidimų reikalauja neblogos kompiuterio charakteristikos, tad jeigu pasirinksite pigų planšetinį kompiuterį, daugelis žaidimų gali neveikti arba striginėti.

Operacinės sistemos pasirinkimas

Jūsų planšetė gali turėti Android, iOS arba Windows operacinę sistemą. Kalbant apie planšečių rinką, Android yra pati populiariausia operacinė sistema, kadangi ji, daugelio vartotojų nuomone, suteikia daugiausiai galimybių, o programos ir žaidimai neretai yra leidžiami atsisiųsti nemokamai. To negalima pasakyti apie iOS – už daugelį programų reikia papildomai mokėti, tačiau vartotojai teigia, kad prie iOS kur kas lengviau priprasti žmonėms, kurie retai susidurdavo su prietaisais liečiamu ekranu.

Biudžeto nusistatymas

Be abejo, naujas planšetinis kompiuteris namuose yra atsakingas sprendimas. Jums reikia tokio įrenginio, kuris būtų ne tik graži interjero detalė, akcentuojanti jūsų toleranciją moderniosioms technologijoms, tačiau ir būtų naudingas prietaisas, palengvinsiantis jums gyvenimą ir suteiksiantis daug pramogų. Taigi, kainos ir kokybės santykio ieškoti reikia – apžiūrėkite pretendentų charakteristikas ir apgalvokite, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų poreikius. Jeigu yra trys panašūs kompiuteriai, o jus spaudžia biudžetas, tada rinkitės pagal kainą. Daugelis planšetinių kompiuterių ekspertų pasakys, kad neretai 500 eurų ir 400 eurų kainuojantys planšetiniai kompiuteriai gali labai mažai kuo skirtis. Tiesiog pakankamai dažnai stipriai permokame pirkdami garsaus gamintojo pavadinimą.

Tikimės, kad šie patarimai padės išsirinkti geriausią planšetinį kompiuterį savo namams. Elektronikos parduotuvėse dabar itin dažnai rengiamos akcijos, kadangi šio tipo kompiuteris tampa vis paklausesne preke. Taigi, išsirinkite jums tinkamiausią variantą, o tada ieškokite ir pačio geriausio pasiūlymo konkrečiam modeliui. Taip pat, nepamirškite pasidomėti ir garantijos sąlygomis prieš priimdami galutinį sprendimą.

Older posts

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑